Ślub w Villa Love | Gabi i Tomek


Dzień ślubu Gabi i Tomka był pełen szczerych emocji. To były pełne uśmiechu, romantyczne chwile, było rodzinne ciepło i tylko miłość przez cały dzień.  Miłość, którą dzielą ze sobą Gabi i Tomek jest na tyle czuła i radosna! To było widać po tym jak patrzyli na Siebie przez cały dzień! Zobaczycie sami jak Pan Młody patrzy na swoją narzeczoną kiedy widzi jej po raz pierwszy w suknie ślubnej, a w oczach Gabi były łzy szczęścia. Gabi wygladała jak prawdziwa księżniczka! Ale był to tylko początek ich bajki!


Ślub Pary Młodej odbywał się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława w Krakowie. Uwielbiam spokojne, jasne klimaty tego miejsca. Ceremonia to było spełnienie wszystkich marzeń!


Kocham moją pracę! Bycie fotografem ślubnym to przebywanie w obecności szczęścia przez cały dzień. Na koniec przyjechaliśmy do Villa Love! Czekała na Pare jasna, przestrzenna sala udekorowana w białe kwiaty i świece przy uroczym kominku. Były toasty, tańce pod zespól muzyczny, rozmowy z bliskimi na tarasie villi. Zresztą sami zobaczcie!


Dziękuję że odwiedziliście mój blog i zapraszam ponownie do najpiękniejszych inspiracji ślubnych! ♡


Lana z HONEY & MOON photography